پیام تبریک مدیرعامل محترم شرکت به مناسبت نوروز 98


بسم الله الرحمن الرحیم
 
 
السَّلَامُ عَلَى رَبِيعِ الْأَنَامِ وَ نَضْرَةِ الْأَيَّامِ
 
سلام بر بهار انسان‌ها و خرمی دوران‌ها
 
 
همکاران پرتلاش و صدیق شرکت معدنی املاح ایران
 
سلام علیکم 
 
طلیعه سال نو و فصل زیبای بهار که آیاتی از آیات حق و مظهر جمال و حسن الهی است محضر یکایک شما عزیزان تبریک و شادباش عرض می نمایم.
فرارسیدن فصل زیبای بهار برای ما آغاز یک تحول چشم نواز در دنیای پیرامون است که نوید حول حالنا می‌دهد تا با دریافت انرژی و حلاوت از این اعجاز، زندگی را تغییر بخشیم و به آینده ای روشن و افقی مملو از امید دلخوش باشیم. ما نیز هماهنگ با این حرکت تکاملی و الهی و همگام با شکوفایی دوباره طبیعت با اقتدا به پیشوایان معصوم و هدایتگران مقرب درگاه الهی که مسیر حرکت ایشان الگوی رسیدن به احسن احوال و اعمال می باشد ، دست های دعا را رو به آسمان بلند کرده و با تشکر نعمت بهار و همه زیبایی های آن و آرزوی ظهور حضرت حجت (عجل الله تعالی فرجه )که همان مصداق نهایی احسن احوال است و طلب توفیق و سلامتی روزافزون برای نایب بر حقش حضرت آیت الله خامنه ای و سلامتی و توفیق همکاران عزیز وپرتلاش شرکت معدنی املاح  ایران به درگاه با کرامت خداوند عرضه می داریم که :
 
یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار ، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال 
 
سالی که پشت سر گذاشتیم فراز و نشیب ها و سختی و گشایش های خاص خود را داشت و البته در این رهگذر، آنچه بیشترین جلوه را بروز داد همراهی، همت و همیت شما همکاران عزیز بود. سال 97 را در حالی سپری کردیم که کشور با تحریم های یک جانبه مواجه است. در چنین شرایطی پشتیبانی از تولیدکنندگان، کارآفرینان و معدنکاران کشور از اهمیت خاصی برخوردار است و بر ماست تا با ایجاد اعتماد و روحیه خودباوری در بخش تولید و تقویت اتحاد و وحدت ملی در حمایت از کالای ایرانی، شرایط را برای رونق تولید و اشتغال پایدار تسهیل نماییم.
 
نام‌گذاری سال جدید با عنوان رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب و تاکید رئیس جمهور محترم بر تولید و اشتغال برای جوانان، انگیزه‌ای مضاعف به جهادگران سنگر تولید در شرکت معدنی املاح ایران خواهد بخشید تا در سایه تعهد و تخصص، «تحول» را نیز به «رونق» افزوده و در مسیر توسعه، باشتاب بیشتری گام بردارند و سالی متفاوت برای شرکت رقم بزنند.
 
اکنون که در این سال نو، وظیفه داریم در شرکت معدنی املاح ایران، نو شدن خود را همراه با نو شدن کل عناصر طبیعت به تصویر کشیم؛ جا دارد از کلیه زحمات مدیران، کارشناسان، سرپرستان و کارگران کنونی و همچنین سالیان دور و نزدیک که با همت و استقامت، چنین پتانسیل قابل اعتنایی را ایجاد نموده اند؛ قدردانی نمائیم و بدانیم که در پایه ریزی و بستر سازی حاصله، زحمات این عزیزان نباید نادیده انگاشته شود؛ لذا بایسته و شایسته است، که بهترین و نیکوترین اقبال را از قادر متعال برای این بزرگواران طلب نماییم.  

روابط عمومی شرکت معدنی املاح ایران
 
   1398/1/6 14:45

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اطلاعات بورس
وضعیت بورس
حجم
ارزش
بیشترین قیمت
کمترین قیمت
ارزش بازار
بورس اوراق بهادار تهران »
مناسبت ها