مسابقه کتابخوانی

 

اولین مرحله از سلسله مسابقات کتابخوانی مجازی از کتاب « قیام امام حسین (علیه السلام)» در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و با هدف احیای قیام حضرت اباعبدالله علیه‌السلام به صورت مجازی برگزار می‌شود.
کتاب « قیام امام حسین (ع)» اثر سید جعفر شهیدی محور این مسابقه مجازی به شمار می‌رود.
ثبت نام از روز سه شنبه 17 مهر ماه تا روز یک شنبه 22 مهر ماه از طریق ارسال مشخصات به شماره پیامکی 02188067828 صورت می پذیرد، پس از آن فایل  پرسش ها و اطلاعات لازم در ارتباط با پاسخگویی برای شما ارسال می گردد. 

5 جایزه 3/500/000 ریالی

5 جایزه 2/500/000 ریالی 
10 جایزه 1/500/000 ریالی 
برای برگزیدگان مسابقه کتابخوانی

همکاران عزیز برای دریافت کتاب الکترونیکی و شرکت در مسابقه روی لینک زیر کلیک نمایید.

قیام_حسین_علیه‌السلام .pdf

 
معرفی کتاب قیام امام حسین (علیه السلام)

در کتاب قیام امام حسین (ع) اثر سید جعفر شهیدی می‌خوانید: چرا مسلمانان به جنگ فرزند پیامبرشان رفتند؟ چرا کمی بعد از دوران پیامبر شیوه مسلمانان تغییر کرد؟ چرا امام حسین حاضر به سازش با یزید نشد؟ و ده ها سوال دیگر درباره قیام خونین امام حسین (ع) که ممکن است ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده باشد.
شهیدی در مورد کتاب قیام امام حسین می‌گوید: من در این کتاب از زاویه‌ای بدین حادثه نگریسته‌ام که در گذشته کمتر بدان توجه کرده‌اند. اگر در چنین کوششی توفیق یافته‌ باشم، یقین دارم آنچه به دست آورده‌ام، عبرتی برای حال و آینده خواهد بود. چه اگر قهرمان حادثه کشته شده است اما آنچه او برای آن می‌جنگید و آنان که برای رسیدن به هدف بدو وعده یاری دادند و به وعده خود وفا کردند یا نکردند، در طول تاریخ فراوان بوده، هستند و خواهند بود.


   1397/7/4 08:25

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
7.5/10 (تعداد آرا 2 نفر )
اطلاعات بورس
وضعیت بورس
حجم
ارزش
بیشترین قیمت
کمترین قیمت
ارزش بازار
بورس اوراق بهادار تهران »