مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت معدنی املاح ایران مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفند 98مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت معدنی املاح ایران  ساعت 10صبح  روز سه شنبه مورخ 1399/۰2/23 در محل مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش با حضور بیش از  78/94 درصد از سهامداران حقیقی و حقوقی این شرکت برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه، مدیر عامل ضمن خیرمقدم و آرزوی قبولی طاعات از هیات رئیسه دعوت کرد تا در جایگاه حاضر شوند و سپس هیات رئیسه مجمع به ریاست محمدرضا درخشنده نماینده شرکت صدرتامین، ناظر اول عباس حسنی کبوترخانی نماینده شرکت مس شهید باهنر ، ناظر دوم هوشنگ فرجی نماینده شرکت هامون شمال، مدیر‌عامل، علی رستمی دبیر مجمع و علی اسلامی نماینده مؤسسه حسابرسی تشکیل شد.

  

بنابراین گزارش، در مجمع این شرکت معدنی، علی رستمی مدیرعامل شرکت به قرائت گزارش هیات‌مدیره پرداخت و از فروش خالص 2،903،726 میلیون ریالی شرکت در سال مالی منتهی به پایان اسفند ۹۸خبر داد.
وی همچنین در اظهارات خود از آغاز عملیات اجرایی پروژه طرح توسعه نمک همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) و روند پیشرفت پروژه سولفات پتاسیم و کراید کلسیم خبر داد و گفت:
توانستیم به یاری خدا پروژه سولفات پتاسیم و کراید کلسیم را بومی سازی کنیم و تجهیزات آن را در کارخانه های خودمان و دیگر کارخانه های کشور عزیزمان بسازیم.   
در ادامه این جلسه علی رستمی  مدیر عامل شرکت معدنی املاح ایران ، گزارشی اجمالی از عملکرد شرکت در سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را ارائه و افزود؛
رشد 57 درصدی فروش سولفات سدیم در سال گذشته نسبت به سال ۹۷ ، رشد 47 درصدی فروش نمک تصفیه شده در سال ۹۸ نسبت به ۹۷ ، که در نهایت رشد 56 درصدی مجموع فروش شرکت را در سال گذشته نسبت به سال ۹۷رقم زده است.
وی افزود شرکت معدنی املاح ایران در سال گذشته سود عملیاتی با رشد 72 درصدی به 1،858،295 میلیون ریال رسیده است. سود خالص شرکت نیز 82 درصد نسبت به سال 97 رشد داشته است.
صادرات شرکت نیز در سال 98 نسبت به 97در مجموع 83 درصد رشد داشته است.

   

در ادامه نماینده حسابرس مستقل به ارائه اظهار نظر در زمینه صورت های مالی شرکت پرداخت. بر این اساس، صورت های مالی شرکت مورد نظر در موارد با اهمیت، عملکرد مطلوبی را نشان می دهد؛ 

در پایان، مجمع وارد مرحله تصمیم گیری در مورد سود سالیانه گردید که پس از توضیحات و پیشنهادات هیات مدیره و نمایندگان سهامداران عمده و اعلام نظر سایر سهامداران، تصویب گردید که از مجموع 1،875،871 میلیون ریال سود قابل تخصیص ، مبلغ 1،688،283 میلیون ریال سود نقدی بین سهامداران تقسیم گردد

 
روابط عمومی شرکت معدنی املاح ایران

 

   1399/2/23 13:36

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اطلاعات بورس
وضعیت بورس
حجم
ارزش
بیشترین قیمت
کمترین قیمت
ارزش بازار
بورس اوراق بهادار تهران »
مناسبت ها