غلامرضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صدرتامین ( تاصیکو ) از مجتمع تولیدی شرکت معدنی املاح ایران در اراک بازدید کرد.غلام رضا سلیمانی، مدیرعامل تاصیکو از کارخانه اراک شرکت معدنی املاح ایران، معدن و تالاب میقان و روند انتقال پسماندهای شرکت بر بستر تالاب بازدید کرد.
در این بازدید که با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره و برخی از مدیران ارشد شرکت صورت گرفت، مدیرعامل تاصیکو در جریان روند فعالیت‌های شرکت در راستای پروژه طرح توسعه اراک و پروژه سولفات پتاسیم گرمسار و همچنین ساخت داخلی تجهیزات و بومی سازی این پروژه در محل مجتمع اراک و گرمسار قرار گرفت و نسبت به اقدامات صورت گرفته در راستای مسئولیت های اجتماعی این شرکت آگاه شد.
مديرعامل تاصیکو در اين بازديد با تأکيد بر اجرای طرح های توسعه شرکت با رویکرد داخلی سازی و توسعه محصول در سال جهش تولید، خواستار مدیریت و حفظ محیط زیست شد.
وی در همین زمینه با تاکید بر مسئولیت های اجتماعی تصریح کرد:
هلدینگ از اقدامات اجتماعی شرکت حمایت می‌کند، باید ضمن توجه به جوامع محلی و اشتغال بومی به معیشت منابع انسانی شرکت و رفاه حال پرسنل با ایجاد تعاونی های مسکن و مصرف توجه ویژه داشت.
سلیمانی گفت: حضور در بازارهای جهانی اهمیت زیادی دارد. جهش تولید را جدی دنبال کنید، از اتکا صرف به تالاب میقان پرهیز کنید و روی توسعه محصولات جدید تمرکز ویژه داشته باشید، توسعه باید با حمایت محلی باشد.
وی همچنين بر برنامه های هلدینگ جهت آموزش مدیران آینده تاکید کرد و گفت: اتکال ما در هلدینگ بیشتر به شرکت معدنی املاح ایران است و از مدیریت و هیات مدیره این شرکت کاملا حمایت می کنیم.
مدیرعامل تاصیکو با تاکید بر اینکه راهبرد اصلی هلدینگ ورود به اکتشاف و استخراج مواد استراتژیک است عنوان کرد: بر مطالعات در حوزه توسعه خدمات مهندسی معدن بیشتر متمرکز شوید، اجرای 4 پروژه شرکت برای ما حائز اهمیت است.

علی رستمی، مدیرعامل شرکت معدنی املاح ایران ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص پروژه های شرکت، در ارتباط با اجرای مسئولیت های اجتماعی در شهر اراک در دو سال اخیر و برگزاری جلسات مستمر با ثمن ها و مسئولین استانی و اجرای پژوهش های زیست محیطی با همکاری دانشگاههای اراک گزارشی ارائه کرد.
 
 


 
روابط عمومی شرکت معدنی املاح ایران

   1399/2/21 16:26

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اطلاعات بورس
وضعیت بورس
حجم
ارزش
بیشترین قیمت
کمترین قیمت
ارزش بازار
بورس اوراق بهادار تهران »
مناسبت ها