دریافت لوح و تندیس واحد نمونه استاندارد


آیین بزرگداشت روز صنعت و معدن با حضوراستاندار سمنان و رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران در محل استانداری سمنان برگزار و از جمعی از فعالان عرصه صنعت و معدن این استان  قدردانی شد.
امسال نیز همانند سال های پیش شرکت معدنی املاح ایران به عنوان واحـد نمونه استانی مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت و تندیس واحـد نمونه استاندارد از سوی اداره کل استاندارد استان سمنان و لوح تقدیر از جانب استاندار سمنان، علیرضا آشناگر به مدیرعامل شرکت معدنی املاح ایران اهدا گردید.
 


سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: با ارزیابی صورت گرفته، ۱۷ واحد تولیدی استان سمنان به‌عنوان واحد نمونه و برتر و یک طرح صنعتی و معدنی نیز به‌عنوان طرح نمونه انتخاب شدند.
تشنه‌دل در همایش بزرگداشت روز صنعت و معدن و آیین تجلیل از صنعتگران و معدنکاران استان سمنان اظهار داشت : روز صنعت و معدن فرصت مناسبی است تا از فعالان عرصه تولید، صنعتگران و معدنکارانی که با وجود تمام مشکلات در جهت رونق تولید تلاش می‌کنند، تقدیر شود.
وی گفت: در شرایطی که قرار داریم، با توجه به وجود بیماری کرونا و تحریم‌های ظالمانه، عرصه بر تولیدکنندگان بسیار تنگ شده است.
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اضافه کرد: در این وضعیت، وقتی شرکتی به‌عنوان واحد نمونه انتخاب می‌شود، بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.
وی بیان داشت : به دلیل فشارهای اقتصادی، تحریم و شیوع کرونا ویروس، واحدهای صنعتی و تولیدی کشور با مشکلات فراوانی دست‌وپنجه نرم می‌کنند.
تشنه‌دل بیان کرد: تأثیر فشارهای خارجی و تحریم‌ها در سال‌های گذشته بر تولید و صنعت کشور قابل‌توجه بوده و انتخاب واحدهای تولیدی نمونه استان نشان‌دهنده آن است که بخش صنعت و تولید با جان و دل برای توسعه اقتصادی کشور در تلاش هستند.
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان ادامه داد: انتخاب واحدهای نمونه با حضور نمایندگان بخش تولید و صنعت، اتاق بازرگانی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در نشست‌های مختلف انجام شد. 
 
روابط عمومی شرکت معدنی املاح ایران

   1399/4/25 15:37

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.3/10 (تعداد آرا 11 نفر )
اطلاعات بورس
وضعیت بورس
حجم
ارزش
بیشترین قیمت
کمترین قیمت
ارزش بازار
بورس اوراق بهادار تهران »
مناسبت ها