دریافت تندیس مسئولیت اجتماعی شرکتی


طی مراسمی در سالن همایش‌های مجموعه فرهنگی تلاش، با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جایزه مسئولیت اجتماعی و توسعه پایدار بنگاه های اقتصادی ایران به شرکت‌های منتخب هیئت داوران اهدا شد. شرکت معدنی املاح ایران موفق به کسب تندیس مسئولیت اجتماعی و توسعه پایدار بنگاه های اقتصادی ایران گردید.محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مراسم با بیان اینکه مسئولیت اجتماعی تنها منحصر به اشخاص حقوقی، شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی نیست افزود: مسئولیت اجتماعی ریشه‌ای طولانی در فرهنگ ما دارد.
وی افزود: مسئولیت اجتماعی در تمام شرکت‌ها و بنگاه‌ها مورد توجه ویژه و جدی است. امروز نیز جامعه ما نیازمند پرداختن به این مسئله است.
شریعتمداری مسئولیت اجتماعی را از اصول مهم در پایداری سرمایه‌گذاری دانست و افزود: برگشت مناسب سرمایه‌های سرمایه‌گذاران از دیگر مسئولیت‌های اجتماعی است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی لازمه استفاده مناسب از نیروی کار را افزایش مسئولیت‌پذیری اجتماعی در افراد دانست و افزود: توجه به مسائل محیط زیستی در جامعه یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که باید در حوزه کار و اداره بنگاه اقتصادی مورد توجه قرار گیرد.


روابط عمومی شرکت معدنی املاح ایران
 
   1398/10/25 16:19

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اطلاعات بورس
وضعیت بورس
حجم
ارزش
بیشترین قیمت
کمترین قیمت
ارزش بازار
بورس اوراق بهادار تهران »
مناسبت ها