حضور در هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست
هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست، از شنبه، ۲۴ فروردین‌ماه به‌ مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در سالی که به نام «رونق تولید» مزین شده است با هدف معرفی اهمیت و جایگاه موضوع محیط زیست و توسعه پایدار در تداوم و رونق تولید با حضور مجموعه‌های تولیدی - صنعتی و خدماتی، مراکز عالی - آموزشی و تحقیقاتی، شرکت‌های دانش بنیان، استارت‌آپ‌ها، مجموعه‌های فرهنگی و گردشگری، سازمان‌های مردم‌نهاد و نمایندگان برخی کشورهای خارجی برگزار گردید.
رد پای آب، حیات وحش و تنوع زیستی، جنگل، سرزمین پایدار، هوای پاک، انرژی پاک و رد پای کربن و زمین پاک، شهر پایدار و جوامع پایدار از جمله موضوع‌هایی است که هر یک در سالن‌های مجزا مسائل مختلفی را برای بازدیدکنندگان به نمایش گذاشتند.
بیش از ۶۰۰ شرکت و نهاد در قالب هفت سالن در این نمایشگاه حضور داشتند. صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، بانک‌ها، خودروسازان، صنایع و معادن، واحدهای مربوط به شهرداری تهران، ادارات کل محیط زیست استان‌ها و ... از جمله شرکت کنندگان داخلی در این نمایشگاه بودند.
غرفه شرکت معدنی املاح ایران در سالن مدیریت مصرف انرژی در پاویون استان مرکزی واقع گردیده بود.
روز اول نمایشگاه جناب آقای دکتر باقرزاده مدیر دفتر اکوسیستم های تالابی سازمان حفاظت محیط زیست کشور به همراه دکتر میرزایی مدیرکل محیط زیست استان مرکزی از غرفه شرکت بازدید کردند و مذاکراتی با دکتر رستمی مدیر عامل شرکت داشتند.


 
روز دوم دکتر عیسی کلانتری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از نمایشگاه بازدید داشتند.
روز سوم جناب آقای دکتر لاهیجان زاده معاون سازمان محیط زیست کشور به همراه آقایان دکتر فرهت، مشاور عالی دکتر کلانتری، دکتر وهاب زاده، مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان حفاظت محیط زیست، دکتر اعجازی، رئیس گروه بازرسی محیط زیست و دکتر جعفری از سازمان بازرسی محیط زیست کشور از غرفه بازدید کردند.
روز آخر خانم دکتر ابتکار معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور ایران از نمایشگاه بازدید نمودند. 


 
روابط عمومی شرکت معدنی املاح ایران
 
   1398/1/31 09:44

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )
اطلاعات بورس
وضعیت بورس
حجم
ارزش
بیشترین قیمت
کمترین قیمت
ارزش بازار
بورس اوراق بهادار تهران »
مناسبت ها