تبریک مدیرعامل شرکت به مناسبت سال نو


 

بسمه تعالی

"یامقلب القلوب والابصار یا مدبراللیل و النهار"
"یامحول الحول والاحوال حوّل حالنا الی احسن الحال"

 

سال نو با نسیم جان­ نواز بهاری، دست عنایت خداست که دیگر بار دل و جان ما را به فردایی روشن نوید می­ دهد و سال گذشته با یادگارانی از تلاش­های ما به خاطرات می ­پیوندد.

با عرض تبریک و شادباش فرا رسیدن بهاردل انگیز طبیعت که نشانه‌ای از قدرت لایزال الهی می‌باشد، بدینوسیله از تلاش، همدلی و همراهی یکایک همکاران ارجمند، معاونین، مدیران، کلیه پرسنل شریف و زحمتکش و سهامداران محترم شرکت معدنی املاح ایران صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و از درگاه خداوند متعال ، سالی سرشار از سلامتی، موفقیت، بهروزی و شادمانی برای شما عزیزان و خانواده های محترمتان آرزومندم .

خدای سبحان را شاکریم که در سایه الطاف و عنایات بیکرانش ، علیرغم وجود فراز و نشیب های فراوان ، با لطف و همت و همکاری شما خوبان توانستیم در سالی که گذشت قدم هایی مؤثر و موفق در راستای توسعه و پیشرفت شرکت و افزایش تولید، فروش وصادرات، برداریم.

در آستانه ورود به سال جدید و در شرایط موجود کشور با همکاری و همیاری شما عزیزان  تلاش کردیم تا با افزایش تولید مواد اولیه شوینده‌ها دوشادوش جهادگران عرصه سلامت ازهموطنان عزیزمان در مقابل کرونا محافظت کنیم. از همه شما عزیزان تقاضا دارم همدل و همگام و با تلاشی مضاعف در جهت اقتدار شرکت و افزایش تولید گام برداشته تا با استعانت از درگاه خداوند متعال شاهد ارتقاء بهره‌وری و موفقیت‌های روزافزون درشرکت وهمچنین شکست کرونا در کشورعزیزمان باشیم.


 
    علی رستمی
    مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره

   1398/12/27 16:19

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اطلاعات بورس
وضعیت بورس
حجم
ارزش
بیشترین قیمت
کمترین قیمت
ارزش بازار
بورس اوراق بهادار تهران »
مناسبت ها