برگزاری مراسم جشن دانش آموزی مجتمع


به رسم سالیانه، مراسم جشن دانش آموزی شرکت معدنی املاح ایران، در مجتمع تولیدی اراک و گرمساردر شهریور ماه 98  برگزار گردید.جشن دانش آموزان و دانشجویان ممتاز مجتمع تولیدی اراک امسال با حضور دکتر کریمی نماینده محترم مردم شریف اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی و قریب به500  نفر از پرسنل شرکت  و خانواده های آنها در محل مجتمع برگزار گردید.

 

در ابتدا جناب آقای دکتر رستمی مدیر عامل محترم شرکت ضمن خوش آمدگویی به پرسنل و خانواده های آنها اظهار امیدواری کردند که کلیه دانش آموزان با تداوم تلاش و فعالیت خود بتوانند به مدارج بالای علمی دست یابند. در ادامه جناب آقای دکتر کریمی سخنانی ایراد نمودند.

 

در این مراسم اجرای زیبای گروه سنتی سایه و نمایش گروه هنری طنز شادان باعث ایجاد فضایی شاد و مفرح برای میهمانان گردید.
در طول برنامه کودکان با برنامه های مسابقه نقاشی و گریم سرگرم شدند، از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز و پرسنل نمونه و با سابقه شرکت با اهداء لوح و جوایز نقدی و غیرنقدی تقدیر بعمل آمد.

 

این مراسم در مجتمع تولیدی گرمسار با حضورجناب آقای دکتر کاتب نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای گرمسار، آرادان و ایوانکی در مجلس شورای اسلامی و جناب آقای شریفی نیا، امام جمعه شهرستان آرادان، جناب آقای عربی رئیس محترم آموزش و پرورش و آقای مجیدی رئیس محترم جمعیت هلال احمر شهرستان، برگزار گردید.

 

مراسم با سخنرانی جناب آقای دکتر رستمی و جناب آقای دکتر کاتب آغاز و با  تقدیر از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز با اهدای جوایزادامه یافت. در انتهای مراسم لوح تقدیری از جانب رئیس محترم جمعیت هلال احمر شهرستان آرادان به پاس کمک های خیرخواهانه شرکت تقدیم دکتر رستمی گردید. در همین روز همزمان  از سرویس های جدید شرکت رونمایی شد.

 
 
در طول برنامه نیز با اجرای موسیقی زنده توسط تعدادی از پرسنل و فرزندان آنها همچنین برگزاری مسابقه نقاشی برای کودکان، اجرای نمایش و استند آپ کمدی فضای شاد و مفرحی برای خانواده های محترم پرسنل شرکت فراهم گردید.


 
گردهمایی خانوادگی مذکور با هدف تشویق و ایجاد انگیزه در دانش آموزان و دانشجویان خانواده بزرگ شرکت معدنی املاح ایران و تلاش برای استمرار فضای همدلی مابین خانواده های پرسنل شرکت هر ساله قبل از شروع سال تحصیلی برگزار می گردد.

 
روابط عمومی شرکت معدنی املاح ایران
 

   1398/6/9 13:58

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اطلاعات بورس
وضعیت بورس
حجم
ارزش
بیشترین قیمت
کمترین قیمت
ارزش بازار
بورس اوراق بهادار تهران »
مناسبت ها