بازدید مدیر عامل محترم هلدینگ صدر تامین از مجتمع تولیدی گرمسارجناب آقای دکتر سلیمانی مدیرعامل محترم هلدینگ صدرتامین و هیات همراه روز دوشنبه مورخ 24  تیرماه 1398 از مجتمع گرمسار شرکت معدنی املاح دیدن کردند.

 

در جلسه ای که با حضور مدیران و سرپرستان مجتمع برگزار گردید آقای دکتر رستمی مدیرعامل شرکت پس از عرض خیرمقدم به معرفی شرکت و پروژه های در حال احداث پرداختند و با بیان عملکرد موفق شرکت در سه ماهه اول سال و رشد 127 درصدی فروش ریالی و 85 درصدی صادرات نسبت به دوره مشابه سال قبل،  برنامه های راهبردی و عملیاتی و چشم انداز شرکت اظهار داشتند شرکت در کمتر از یک سال از یک شرکت 30 میلیون دلاری به یک شرکت 100 میلیون دلاری تبدیل شده و در آینده بسیار نزدیک و با افتتاح پروژه های سولفات پتاسیم و کلرورکلسیم تا پایان امسال به شرکت 200 میلیون دلاری که چشم انداز کمی شرکت تا سال 1403 بوده تبدیل میشود.
آقای دکتر سلیمانی ضمن تشکر و قدردانی از عملکرد خوب مدیریت و پرسنل شرکت اعلام نمودند شرکت معدنی املاح ایران از شرکت های برتر می باشد و با تاکید ویژه بر افزایش هم افزایی در شرکت های تابعه و بهره گیری بیشتر از استراتژی توسعه زنجیره تامین و اعلام حمایت از طرح توسعه سولفات پتاسیم بیان نمودند استراتژی هلدینگ در ارتباط با این شرکت استراتژی توسعه می‌باشد و خواستار توجه ویژه به توسعه منطقه ای و ایجاد شهرک صنعتی خصوصی در زمین جوار کارخانه و به تبع آن برخورداری از معافیت های مالیاتی شدند. 
آقای دکتر سلیمانی با اشاره به مواردی همچون تجدید ارزیابی دارایی های شرکت، اصلاح ساختار سرمایه و تقویت حسابرسی و کنترل های داخلی، خواستار توجه ویژه به نوآوری و مدلهای مناسب آن در معدن، تولید و بازار، تلاش برای فروش و توزیع هرچه بیشتر محصولات از طریق مکانیزم بورس کالا، ایجاد مشارکت با شرکای خارجی بخصوص کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس و توسعه و تعمیق صادرات و روابط بین المللی شدند. 
ایشان منابع انسانی را سرمایه مهم دانستند و بیان نمودند باید در راستای آموزش، ایمنی بهداشت و رفاه کارکنان تلاش بیشتری صورت گیرد.               
بعد از جلسه و اقامه نماز، آقای دکتر سلیمانی با همراهی آقای دکتر رستمی و مدیران شرکت  از خطوط تولید کارخانه و  پروژه درحال احداث سولفات پتاسیم دیدن کردند. 
 
 

 

 
 
روابط عمومی شرکت معدنی املاح ایران
 
   1398/4/24 14:11

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
4.8/10 (تعداد آرا 5 نفر )
اطلاعات بورس
وضعیت بورس
حجم
ارزش
بیشترین قیمت
کمترین قیمت
ارزش بازار
بورس اوراق بهادار تهران »
مناسبت ها