اجرای طرح جهادی درمانی شرکت معدنی املاح ایران در شهرستان اراک


مصادف با نزدیک شدن به ایام مبارک دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حسینیه صاحب الزمان(عج) روستای راهزان در روزهای سرد زمستان سرشار از دلگرمی‌های یک حرکت جهادی مملو از مهربانی گردید. جایی که با زمینه‌سازی شرکت معدنی املاح ایران، حرکتی جهادی- درمانی برای بیش از 480 نفر از اهالی محترم روستاها و افراد تحت پوشش کمیته امداد شهرستان اراک فراهم گردیده است.


      

در این «طرح جهادی- پزشکی» اهالی محترم روستاهای راهزن، طرمزد و مبارک آباد وکودکان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اراک از روز سه شنبه دوم بهمن ماه به مدت سه روز از خدمات و امکانات دندان‌پزشکی و سایر خدمات بهداشتی و درمانی فراهم‌شده در این مرکز به صورت رایگان بهره بردند.

   

شرکت معدنی املاح ایران به‌عنوان بانی و حامی مالی این طرح، با همکاری مرکز فرهنگی جهادی بقیه‌الله(عج)، شوراهای محترم روستاها و کمیته امداد شهرستان اراک، زمینه حضور 27 پزشک و دستیار را برای ارائه خدمان دندان‌پزشکی و سایر موارد درمانی فراهم کرده است.

  

مرکز جهادی فرهنگی- درمانی بقیه الله (عج) با ماهیت پایه مردمی با رویکرد درمان همراه با آموزش با تیم کامل دندانیزشکی، رادیوگرافی و واحد CSR روز دوشنبه اول بهمن ماه در حسینه صاحب الزمان (عج) استقرار یافته و به مدت سه روز در ایام فاطمیه (س) خدمتی بی منت در منطقه ارائه نمودند.


   

در طی انجام طرح آقایان دکتر محمددوست رئیس مرکز بهداشت شهرستان، میرزا بابائی و احمدی از دفتر جناب دکتر کریمی نماینده مردم محترم اراک در مجلس شورای اسلامی، یوسفی بخشدار محترم شهرستان و مهندس موسی­نژاد رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اراک از مرکز درمانی بازدید و با تعدادی از پزشکان و بیماران صحبت نمودند. در خاتمه بازدیدکنندگان مراتب تقدیر و تشکر خود را از مدیر عامل محترم شرکت و مسئولین دست اندرکار این طرح اعلام نمودند.    

  

روابط عمومی شرکت معدنی املاح ایران
لینک دانلود گزارش

 
   1397/11/7 10:33

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )
اطلاعات بورس
وضعیت بورس
حجم
ارزش
بیشترین قیمت
کمترین قیمت
ارزش بازار
بورس اوراق بهادار تهران »
مناسبت ها